Úvod
 Úvod  Značky  Obchodní podmínky  e-mail  Sledování objednávek
 
Rychlé vyhledávání
Katalog
Blu-ray/HD DVD
CD/SACD
Doplňky
DVD
Gramofony +
Kabely
Kazetové magnetofony
Konektory
Mediasystémy
Nábytek
Receivery
Reproboxy
  Efektové
  Regálové
  Sady
   Sloupové
  Speciální
  Středové
  Subwoofery
  Venkovní
  Vestavné
  x (příslušenství)
Sestavy
Sluchátka +
Systémy
Tunery
Zesilovače
Zobrazovače
Úvod : Katalog : Reproboxy : Sloupové : Von Schweikert :
Von Schweikert The Vanquish VR-11 /CH
[ zvětšit ]
(14 hodnocení)
Reprobox
Von Schweikert The Vanquish VR-11 /CH
Barva: třešeň, prodejní jednotka: pár
Vaše cena:  6.590.000,00
Uvedená cena zahrnuje DPH a zákonné poplatky.
Poštovné a balné v rámci ČR zdarma při nákupu nad 7.000,- CZK
[ výrobky Von Schweikert v našem sortimentu ]
 

Obecný popis
Simply The Best?

Nejlepší reprosoustavy na světě? Samozřejmě, že žádná firma ještě nevyrobila - a s vysokou pravděpodobností ani nevyrobí - absolutně dokonalou reprosoustavu. A jaká by to vlastně měla být? Má mít objemný, pevný bas až k 10Hz? Úžasně čisté středy a neuvěřitelnou transparentnost? Jemné výšky až k 50kHz? Třírozměrné prostorové zobrazení zvukové scény? Dokonalou kvalitu provedení a dvacetiletou záruku? Má to být "bedna" vyvolávající takové nadšení, že vás nutí zůstat vzhůru celou noc a vychutnávat každou notu? Vyvolávající takový zážitek z poslechu, že na žádný z nich nelze snadno zapomenout?

Pokud jsou všechny tyto atributy součástí vaší představy o dokonalosti reprodukce a hudba je součástí vašeho života, pak jsou Vanquish VR-11 pro vás (jako) stvořené. Nejen, že zmíněné kvality potvrzují odborné recenze, ale za své hovoří i některá jména ze skupiny jejich uživatelů - zákazníků, kterými jsou například Alan Menken, držitel zatím sedmi Oscarů za filmovou hudbu; Herb Alpert z A&M Records; Chris Huston - zvukový inženýr Led Zeppelin, The Who, Patti LaBelle a dalších; plus celá řada nahrávacích studií po celém světě, mezi jinými MTV Studios, Mobile Fidelity Sound Labs, Sheffield Sound Labs a další.

Reprosoustavy využívají technologii A.I.R. (Acoustic Inverse Replication), vyvinutou Albertem Von Schweikertem při jeho působení na Caltechu - California Institute of Technology. Díky ní a díky systému Ambience Retreival System poskytují natolik realistickou reprodukci, že si musíte stále klást otázku: je to živě, nebo přes VR-11?

The Private Dancer.

Jednou z klíčových ingrediencí fascinujícího projevu tohoto modelu je extrémní dynamický rozsah, související s citlivostí 99 dB. Ta je důsledkem mnoha konstrukčních přístupů, mezi jinými použitím reproduktorů s obrovskými magnety a nízkým zkreslením.

Reprobox sestává ze tří modulů: dva jsou osazeny nízkotónovými měniči o průměru membrány cca 38cm, přičemž každý z nich je napájen zesilovačem třídy D o výkonu 1000W, a čtyřmi 22cm středobasovými měniči; zbývající modul je osazen dvěma 18ti cm středopásmovými měniči s Kevlarovou membránou, dvěma 4 cm výškovými dual-concentric reproduktory a dvěma 12ti cm supervýškovými reproduktory, kde jeden z nich je umístěn na zadní stěně v bi-polárním uspořádání. Ozvučnice je uzavřená. O perfektní kmitočtový a impedanční průběh při vysoké citlivosti se u tohoto šestipásmového systému starají vysoce jakostní kmitočtové výhybky se součástkami nejvyšší kvality, splňujícími kritéria pro vojenské použití. Dělící kmitočty a konstrukce výhybek jsou utajeny.

Another Hero.

Pocity mnoha testujících posluchačů byly vyjádřeny příměrem, který nemá daleko k fascinaci. Vyjadřují přesvědčení, že zážitek z poslechu tohoto modelu odpovídá pocitu úžasu, který člověk zažívá při neobyčejných událostech, kdy se zatajeným dechem pozoruje například polární záři nebo průlet komety, jejíž perioda činí, řekněme, 86000 let. Není však jasné, do jaké míry se na fascinaci podílí vědomí pořizovací ceny.
TIP: Pokud jste nějakou informaci nenašli, objevili jste chybu, nebo se jen chcete na něco zeptat, napište nám na produkty@hificentrum.cznelze zakoupit ve webshopuVýrobek prodáváme, avšak ne přes internet.
ohodnotit toto zboží
 Perfektní
 Velmi dobré
 Nadprůměr
 Průměr
 Slušné
 


Nákupní vozík
[ prázdný ]
Hi-Fi kalendář
previous Červen 2019
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Novinky v sortimentu
Denon CEOL RCD-N9 /B
Pioneer BDP-180-K
Audioquest Cinnamon H ...
Marantz NA8005 /B AKC ...
Marantz NA8005 /SG
Marantz NA8005 /B
TLBB The Little Black ...
WWW počítadlo
Poslouchejte Radio Caroline on-line
Trocha klasického rocku ještě nikoho nezabila
 
Copyright © 2006-2019 Sunset Group s.r.o. | All rights reserved. Všechna práva vyhrazena | Pro správnou funkci stránek je zapotřebí mít povoleny cookies